Spotkanie przedszkolaków z panią Małgorzatą Szurek bibliotekarką Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej. Dzieciaki wzięły aktywny udział w zajęciach zorganizowanych z okazji DNIA KSIĄŻKI.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!